İleri Matematik Eğitimi Kayıtlarımız Başlamıştır!

Merhaba, Matematik Meraklıları!

Eğer sitemizden az ya da çok haberdar olmuşsanız siz de bizim gibi Matematik Meraklısısınızdır:)

Gelelim Haberimize….

Evet biz de artık İleri Matematik Eğitimi Alanında hizmet vermeye başladık. “Peki neler neler var içeriğinde?” dediğinizi duyar gibiyiz. O zaman başlayalım:

Tubitak Matematik Olimpiyatlarına Hazırlık,

Ulusal Matematik Yarışmalarına Hazırlık,

Kanguru Matematik Yarışmalarına Hazırlık ve

Proje Temelli Liselere Giriş sınavına hazırlık

çalışmalarını planlı ve her seviye grubuna uygun olarak yürütmekteyiz.

Olimpiyat çalışmalarına hazırlık faaliyetlerimiz 4.sınıftan itibaren kademeli olarak 5., 6., 7. ve 8. sınıf öğrencilerine yönelik profesyonel olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Olimpiyatlara hazırlanan her bir öğrenci için bireysel olarak takip ve ödevlendirmeyle beraber konu anlatım planlamasını da yine bireysel olarak yürütmekteyiz.

Eğitmenlerimiz öğrencilik yıllarından matematik olimpiyat öğrencisi ve senelerdir matematik olimpiyat eğitimcisi olarak Ulusal / Uluslararası birçok başarıya imza atmış kişilerden oluşmaktadır.

Mevcut durumda yapılan faaliyetlerden ve bu eğitimi alan kişilerden bizzat eğitim programını öğrenmek isteyenler iletişim formumuzu doldurarak bilgi alabilirler. Ekibimizin verdiği hizmetler;

  • Bireysel olarak
  • Seviye grupları halinde
  • Eğitim Kurumları

olarak devam etmektedir. Ancak şimdilik bu faaliyetlerimiz İstanbul içi için geçerlidir.

Yürüttüğümüz faaliyetler çerçevesinde 1 Temmuz-1 Eylül 2019 tarihleri arasında eğitim çalışmalarımızın planlamalarına başlamış bulunmaktayız.

Eğer ilginizi çektiysek bizimle irtibata geçin… 

 

İhsan Yücel

Matematik Olimpiyat-Proje Eğitmeni, Ygs-Lys(Matematik) Uzmanı, Popüler Matematik seven, yazan, çizen: Kısaca Matematik meraklisi:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İhsan Yücel

Matematik Olimpiyat-Proje Eğitmeni, Ygs-Lys(Matematik) Uzmanı, Popüler Matematik seven, yazan, çizen: Kısaca Matematik meraklisi:)

http://www.matematikmeraklisi.com