2021-2022 İleri Matematik Eğitimi Kayıtlarımız Başlamıştır!(YENİ)

Merhaba, Matematik Meraklıları!

Eğer sitemizden az ya da çok haberdar olmuşsanız siz de bizim gibi Matematik Meraklısısınızdır:)

Gelelim Haberimize….

Evet biz de artık İleri Matematik Eğitimi Alanında hizmet vermeye başladık. “Peki neler neler var içeriğinde?” dediğinizi duyar gibiyiz. O zaman başlayalım:

Tubitak Matematik İlköğretim / Lise Olimpiyatlarına Hazırlık,

Ulusal Matematik Yarışmalarına Hazırlık,

Kanguru Matematik Yarışmalarına Hazırlık ve

Proje Temelli Liselere Giriş sınavına hazırlık

çalışmalarını planlı ve her seviye grubuna uygun olarak yürütmekteyiz.

Olimpiyat çalışmalarına hazırlık faaliyetlerimiz 4.sınıftan itibaren kademeli olarak 5., 6., 7. ve 8. sınıf öğrencilerine yönelik profesyonel olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Olimpiyatlara hazırlanan her bir öğrenci için bireysel olarak takip ve ödevlendirmeyle beraber konu anlatım planlamasını da yine bireysel olarak yürütmekteyiz.

Eğitmenlerimiz öğrencilik yıllarından matematik olimpiyat öğrencisi ve senelerdir matematik olimpiyat eğitimcisi olarak Ulusal / Uluslararası birçok başarıya imza atmış kişilerden oluşmaktadır.

Mevcut durumda yapılan faaliyetlerden ve bu eğitimi alan kişilerden bizzat eğitim programını öğrenmek isteyenler iletişim formumuzu doldurarak bilgi alabilirler. Ekibimizin verdiği hizmetler;

  • Bireysel olarak
  • Seviye grupları halinde
  • Eğitim Kurumları

olarak devam etmektedir. Yüzyüze ileri matematik eğitimlerimiz İstanbul içi için geçerli olsa da online platformda birebir ve grup dersi olarak da faaliyetlerimizi tüm Türkiye için yürütmekteyiz.

Her bir dönemin ileri matematik çalışmalarını 1 yıl öncesinden planlayarak sistematik bir çerçevede yürütmeye çalışmaktayız. Şu an için başvuruya açık programlarımızı da şu şekilde ifade edebiliriz:

1.) 2021 Yaz Programı: Bu programda 4.,5. sınıf öğrencilerine yönelik Temmuz-Ağustos dönemini kapsayan bir programdır.

2.) 2020-2021 Dönem İçi Program: Halihazırda vakit kaybetmeden bir an önce başlamak isteyen öğrenci/öğrencilerle yapacağımız programlardır.

3.) 2021-2022 Dönemi: Bu program Eylül-Mayıs dönemini kapsamaktadır. Bu programda grup derslerinin planlanması için belli bir sayıya ulaşılması gerekmektedir. Online çalışmalarda min 2, maks 4 kişilik seviye gruplarıyla çalışmaları yürütmekteyiz.

Bu çalışmalara katılmak için ihsanyucel19@gmail.com adresine mesaj yollayarak temasa geçebilirsiniz.

Eğer ilginizi çektiysek bizimle irtibata geçin… 

 

İhsan Yücel

Matematik Olimpiyat-Proje Eğitmeni, Ygs-Lys(Matematik) Uzmanı, Popüler Matematik seven, yazan, çizen: Kısaca Matematik meraklisi:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İhsan Yücel

Matematik Olimpiyat-Proje Eğitmeni, Ygs-Lys(Matematik) Uzmanı, Popüler Matematik seven, yazan, çizen: Kısaca Matematik meraklisi:)

http://www.matematikmeraklisi.com